مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار

پست اینستاگرام حمید حامی

14 مهر 1397 | بازدید : 119 | 0 نظر

پست اینستاگرام حمید حامی

#hami
.
"پر بگیر" آهنگی است که با آن وارد دنیای جالب و عجیب موسیقیِ به ظاهر حرفه‌ای ایران شدم، دنیایی که بعد از گذشت بیست و دو سال از شروعم، هنوز پول و سیاست بر آن حاکم است و پیشرفت و ستاره شدن، مشروط بر داشتن روابط مستقیم سیاسی است و بس.
آهنگساز و شاعر این آهنگ “دکتر علی راست گفتار” است که در سال 1375 زمانی که سرباز بودم پیشنهاد خواندن این آهنگ را به من داد و درست عصر همان روزی که در استودیوی خانگی ایشان در خیابان 196 شرقی، فلکه سوم تهرانپارس، آهنگ را شنیدم، به استودیویی که نزدیک میدان فردوسی بود یعنی استودیو شماره‌ دو حوزه هنری به اسم بعثت رفتیم و بعد از آرام شدن هیجانات و شوق اولیه ناشی از دیدن استودیوی ضبط، اولین آهنگم را با صدابرداری فیروز حیدری خواندم، شوق و هیجانی که بعد از گذشت سالها هنوز تازگی دارد.
"پر بگیر" ترانه‌ای که تیتراژ پایانی تله فیلمی به نام "فالگیر" به کارگردانی "کاظم راست گفتار" است را به شما تقدیم می‌کنم و از این پس آثار ضبط شده‌ای که منتشر نشده‌اند یا آثاری که کمتر شنیده شده‌اند را در کنار آلبوم‌های منتشر شده‌ام به شما عزیزان تقدیم خواهم کرد.
امیدوارم که شنیدن آهنگهای قدیمی من برای شما جذابیت داشته باشد.
لازم به ذکر است که زنده‌یاد ناصر فرهودی به همراه حمید آداب در سال 1395 این آهنگ و چند اثر دیگر را از روی کاست‌های قدیمی به سی‌دی منتقل کردند.
@arastgoftar @hamirhythm @hamipassion @hamidrezaadab @naser.farhoodi
در کانال تلگرام من بشنوید:
https://t.me/hami_music
#حامی #موسیقی #شعر #آواز #پاپ #قدیمی #نشر
با تشکر از یاشار درفشه
@pyramidstudio

منبع پست : Instagram

پست اینستاگرام حمید حامی

در حال بررسی (0) | تایید شده (0) کل نظرات ثبت شده (0)
پاسخ به نظر ، لغو پاسخ
دانلود نسخه 3.0.7 اپلیکیشن اندروید
×